piątek, 3 maja 2019

O ośrodku "Przy Patykach" oraz zdjęcia z tras

Punkty kontrolne w zasadzie mamy już wyznaczone, pora więc na kilka słów o Ośrodku Konferencyjnym "Przy Patykach", który będzie nas gościł podczas najbliższej edycji rajdu. Ośrodek mieszczący się w Kolonii Łobudzicach koło Zelowa jest idealnym miejscem na organizację wesel, szkoleń, konferencji czy imprez integracyjnych. Położenie nad stawami w dolinie rzeki Pilsi w sąsiedztwie lasów umożliwia odpoczynek od miejskiego zgiełku. Od ubiegłego roku oferta ośrodka została rozszerzona o Smażalnię "Przy Patykach", oferującą pyszne ryby oraz napoje dla indywidualnych klientów, rowerzystów czy turystów (restauracja będzie oczywiście czynna podczas i po rajdzie), a także domki letniskowe (w których można wynająć  indywidualnie nocleg na czas rajdu - szczegóły na podstronie - na dzień dzisiejszy zostało jeszcze kilka ostatnich wolnych miejsc).
Teren zawodów mamy już z grubsza objeżdżony, publikujemy zatem galerię zdjęć wykonanych podczas rekonesansów tras:  Galeria zdjęć
Ostatnie obliczenia parametrów tras jeszcze trwają, ale zanosi się, iż do odnalezienia będą 24 punkty na trasie Giga i 13 punktów na trasie Mega - w obu przypadkach w limicie 8 godzin 30 minut.
Przypominamy również, iż w tej edycji istnieje możliwość wcześniejszego opłacenia składki startowej  przelewem - szczegóły w regulaminie rajdu . Pierwszy termin z niższym wpisowym mija 20 maja, zatem warto skorzystać z tej opcji i zaoszczędzić parę złotych, które można później zainwestować chociażby w zestaw regeneracyjnych napojów w Smażalni Przy Patykach.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz