wtorek, 28 maja 2019

Zdjęcia i ślady przejazdów

Udało się nam przebrnąć przez zdjęcia (których wolumen zdecydowanie był Giga), tym samym zapraszamy do obejrzenia oficjalnej galerii zdjęć, wykonanej przez Renatę (wykonanych przy dodatkowym udziale statywu gipsowego):
Osoby korzystające z "jednego z popularnych portali społecznościowych" (jak często w mediach określany jest Facebook) zapewne już się zapoznały ze zdjęciami wykonanymi w bazie i na trasie przez niezawodnego Xzibiego, galerię tych zdjęć prezentujemy tutaj:
Zdjęcia - Xzibi (galeria na Google Photos, niewymagająca logowania).

Pojawiły się również pierwsze ślady przejazdów w serwisie 3Drerun , zachęcamy do wgrywania swoich śladów (lub przesyłania ich nam na adres orientakcja@o2.pl). 
Jest też już pierwsza relacja, czekamy na kolejne.

Przy okazji chcielibyśmy przeprosić za błąd w rozstawieniu PK2, który niby na mapie był dość niewielki, ale czasowo kosztował niektórych sporo szukania. Najwyraźniej Michała zgubiła rutyna, był to jego dwudziesty trzeci punkt umieszczony podczas piątkowego rozstawiania trasy i wydawało się, że się wszystko zgadza z pierwotnie wyznaczonym miejscem (o jedno zakole dalej), bo nawet nie wyciągnął tam z plecaka urządzeń GPS do weryfikacji położenia. Mamy nadzieję, że mimo to czas spędzony na OrientAkcji uważacie za udany.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz