środa, 17 kwietnia 2019

Ruszamy z zapisami

Przygotowania do rajdu wkroczyły w decydującą fazę. Uaktualniliśmy Regulamin oraz zakładkę Informacje ogólne/program rajdu. Znajduje się tam sporo nowych informacji, więc zachęcamy do lektury. Bliższe szczegóły dotyczące parametrów tras opublikujemy niebawem, natomiast start obu tras (Mega/Giga) wyznaczyliśmy na godzinę 9:30 25 maja 2019, limit czasu na pokonanie trasy to 8 godzin 30 minut.
W tym roku start w OrientAkcji będzie okazją do zdobywania punktów do dwóch pucharów. Tak jak rok temu jesteśmy jedną z imprez liczonych do Pucharu Bike Orient (można punktować na trasach Mega bądź Giga). Dodatkowo dostosowując się do licznych opinii i uwag zgłosiliśmy się po raz pierwszy do Pucharu Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację, tak więc start w naszym rajdzie będzie okazją do poprawienia swojego dorobku w tej ogólnopolskiej klasyfikacji (dotyczy to tylko tras o dystansie co najmniej 100km, a więc w naszym przypadku trasy Giga - mamy status Aspiranta, a więc do zdobycia maksymalnie 50 pkt).
Drugą dziesiątkę OrientAkcji rozpoczynamy też z nowym formularzem zgłoszeniowym, który po rozbudowanych modyfikacjach i testach przed wdrożeniem właśnie uruchomiliśmy.  Zapraszamy do zapisów.

Uwaga: 19.04 dokonaliśmy drobnej korekty w Regulaminie w części dotyczącej terminów i wysokości wpłat, bo w pierwotnej wersji wkradł się błąd. Przepraszamy za niedogodności.
 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz