środa, 3 kwietnia 2019

OrientAkcja Przy Patykach

Drzewa powoli zaczynają się zazieleniać, temperatura coraz bardziej zbliża się do średnich prędkości uzyskiwanych na rajdach, zatem najwyższy czas ujawnić nasze plany dotyczące wiosennej edycji OrientAkcji. Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, spotykamy się w sobotę 25 maja. Obszarem zawodów będzie pogranicze Wysoczyzny Bełchatowskiej i Wysoczyzny Łaskiej. 
Dzięki uprzejmości gospodarzy Ośrodka Konferencyjno-Szkoleniowego "Przy Patykach" w Łobudzicach, baza rajdu będzie znajdować się w południowej części tego ośrodka, na terenie przyległym do otwartej w ubiegłym roku restauracji "Smażalnia Przy Patykach". Na terenie ośrodka będzie możliwość indywidualnego wynajęcia miejsc noclegowych (poza pakietem startowym) w nowych domkach letniskowych z łazienkami i aneksem kuchennym (każdy z domków mieści ok. 7-8 osób w 3 pomieszczeniach). Więcej szczegółów w zakładce Informacje ogólne / program rajdu.  
W odległości kilkuset metrów od bazy rajdu znajduje się zalew Patyki, nad którym znajduje się duży ogólnodostępny parking, gdzie będzie można zostawić samochody na czas uczestnictwa w rajdzie. 
Jesteśmy już po pierwszych rekonesansach w terenie i musimy przyznać, że wypadają one obiecująco. W najbliższym czasie zaktualizujemy i opublikujemy regulamin rajdu.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz