niedziela, 11 maja 2014

Wstępne wyniki rajdu

Dziękujemy za liczne przybycie na rajd OrientAkcja, w rajdzie uczestniczyło 59 zawodników. Wkrótce opublikujemy podsumowanie rajdu wraz z galeriami zdjęć.
Póki co opublikowaliśmy wstępne wyniki rajdu.
W przypadku miejsc ex aequo na podium przyjęliśmy zasadę aby wszystkie 3 miejsca były obsadzone (czyli np. na trasie Mega po 2 zawodnikach ex aequo na miejscu pierwszym kolejnym miejscem jest drugie), na dalszych miejscach klasyfikacja była prowadzona w tradycyjny sposób (czyli np. po 2 osobach na miejscu 10 kolejnym miejscem jest miejsce 12).
Do 18.05 czekamy na ewentualne reklamacje.

Po sprawdzeniu kart okazało się, że 10 zawodników podało błędny kod ze słupa energetycznego na PK9, najprawdopodobniej odwiedzili oni jeden ze słupów przy sąsiednich uliczkach we Florentynowie. Słup oznaczony na mapie miał numer 2001 (podany przez większość uczestników), stoi w miejscu gdzie ul. Wypoczynkowa zmienia się w ścieżkę, poniżej przedstawiamy jego fotografię oraz położenie z tracka gps. Wśród 10 błędnych odpowiedzi były różne numery (2101, 2201 a nawet 2401), w najbliższych dniach  sprawdzimy więc jeszcze raz okolicę PK9 w celu weryfikacji tych odpowiedzi. Na chwilę obecną w tabeli wyników odpowiedzi inne niż 2001 nie są punktowane.

Zachęcamy do dzielenia się z nami relacjami / śladami przejechanych tras. Można to robić w komentarzach, a także przesyłając nam relacje bądź linki do stron.

Dziękujemy jeszcze raz za liczny udział i stworzenie bardzo przyjemnej atmosfery.

3 komentarze :

 1. Słupy 2401 i 2601 były błędne i znajdowały się przy ulicy Dębowej, popełniłem błąd. Dlatego brakowało tutaj jednoznacznej lokalizacji w postaci lampionu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Byliśmy na tego typu imprezie po raz pierwszy i od razu bardzo nam się spodobało. Dobra organizacja, fajna trasa no i w sumie niezła pogoda. Dziewczynki bardzo mile wspominają- zwłaszcza młodsza - Agnieszka - wszystkim opowiada ,że zdobyła złoty medal :).
  No i kluczyki sie odnalazły !!!
  Pozdrawiamy wszystkich "kolarzów" jak to mówi Agnieszka.
  Do zobaczenia na trasach.
  Agnieszka,Weronika i Tadeusz czyli SZCZEPCIE.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój drugi rajd na orientację i coraz bardziej mi się podoba. Wygląda na to, że udało mi się zarazić dwie nowe osoby :) Link do naszej trasy: http://www.endomondo.com/workouts/337649042 Zwiedzanie cmentarzy, pogaduchy przy kapliczce i pod sklepem, zamota na 1. i 5. punkcie i nieśpieszne wcinanie bułek przy okazji każdego PK. Biorąc pod uwage naszą kondycję dało się to zrobić o godzinę szybciej ale... może lepiej że tak wyszło patrząc jaka zacna drużyna nas wyprzedziła :)

  Podziękowania dla organizatorów za ciekawą trasę i do zobaczenia następnym razem.

  pozdrawiam stiven z kerékpár szerelmesei

  OdpowiedzUsuń