piątek, 9 maja 2014

Start już za kilkanaście godzin

Zamknęliśmy listę zgłoszeń, figuruje na niej na chwilę obecną ponad 70 osób. Przygotowaliśmy kilka map więcej dla niezdecydowanych, więc będzie możliwość zapisania się jeszcze na starcie rajdu. Oczywiście nie możemy zagwarantować że dla wszystkich zapisujących się dopiero na starcie wystarczy zestawów startowych, ale jest taka szansa.
Jeżeli ktoś z zapisanych nie będzie mógł jednak przybyć na rajd, prosimy również o informację (na adres mailowy lub telefonicznie - pomoże to nam chociażby oszacować liczbę nadwyżkowych map dla potencjalnych zainteresowanych). Nasze numery telefonów to 504 547 201  oraz 501 963 505, będą one również umieszczone na mapach, na wypadek gdyby była potrzeba skorzystania z nich na trasie.
Na 3 punktach kontrolnych (w tym 1 z trasy rekreacyjnej) umieszczone będą biało-czerwone kartki z kodami do spisania. Może się zdarzyć że ktoś postronny z jakiegoś powodu je zerwie (choć ich umiejscowienie raczej minimalizuje takie ryzyko), wówczas prosimy o udokumentowanie pobytu na takim  punkcie przez zrobienie zdjęcia.
Mapy będą w formacie A4, będziemy rozdawać je zapakowane w koszulki wraz z kartami startowymi.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o czynienie tego w komentarzach, jak również podczas zgłoszeń w bazie rajdu.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz