niedziela, 20 września 2015

Wyniki - 2015-09-19 Glowno



TRASA MEGA

TRASA MEGA

Miejsce open

Miejsce w kat. (K/M)

Imię i nazwisko

Drużyna

Miejscowość

M/K

PK

Czas

1

1

Łukasz Senderek

Team 360°

Tarnów

M

19

04:22:58

2

2

Radosław Walentowski

LosMaruderos

Skierniewice

M

19

04:24:37

3

3

Marcin Kuthan

 

Warszawa

M

19

04:46:01

4

4

Piotr Banaszkiewicz

KTR BikeOrient/ OrientAkcja

Łódź

M

19

04:54:00

5

5

Tomasz Kokociński

Trzydziestkapiątka

Warszawa

M

19

05:21:36

Marcin Usowski

Trzydziestkapiątka

Warszawa

M

19

05:21:36

7

7

Krzysztof Wiktorowski

 

Łódź

M

19

05:22:32

8

8

Jan Lenczowski

Mordownik

Sulejówek

M

19

05:25:00

9

9

Paweł Górzyński

 

Pabianice

M

19

05:48:47

Jacek Skorupowski

Cenzus Pro Mtb bike team

Kwirynów

M

19

05:48:47

11

1

Ewa Adamczyk

Zbieranina z Niesięcina

Konstantynów Łódzki

K

19

06:10:45

11

Jarek Adamczyk

Zbieranina z Niesięcina

Konstantynów Łódzki

M

19

06:10:45

13

12

Błażej Stankowski

Włóczykije

Książenice

M

18

06:11:32

14

2

Karolina Gruszczyńska

Bike Orient

Tomaszów Mazowiecki

K

18

06:25:30

13

Dariusz Kleina

ETISOFT BIKE TEAM

Katowice

M

18

06:25:30

16

14

Michał Wołowiec

Taki TEAM

Piaseczno

M

18

06:29:58

17

3

Alida Szymańska

Letnisko Falenica

Warszawa

K

17

06:23:08

15

Adam Szymański

Letnisko Falenica

Warszawa

M

17

06:23:08

19

16

Hubert Rogowski

 

Głowno

M

16

06:26:50

20

17

Paweł Mirowski

 

Łódź

M

15

06:05:15

21

18

Kamil Rojek

RojekTEAM

Głowno

M

14

05:56:02

Tobiasz Rojek

RojekTEAM

Głowno

M

14

05:56:02

23

20

Maciej Wojciechowski

Taki team

Warszawa

M

14 (18-4)

06:42:00

24

4

Katarzyna Krawczyk

Albo inaczej

Głowno

K

13

04:51:14

21

Kamil Florczak

Albo inaczej

Głowno

M

13

04:51:14

26

5

Julita Drozd

Onion&Onslow

Łódź

K

13

06:28:03

Agnieszka Szymaniak

Onion&Onslow

Łódź

K

13

06:28:03

28

22

Witold Pondel

Taki TEAM

Warszawa

M

13 (19-6)

06:46:30

29

23

Maciej Lebiedowicz

Peleton

Łódź

M

12 (17-5)

06:44:10

Mariusz Michalski

Peleton

Łódź

M

12 (17-5)

06:44:10

Szymon Tomiło

Peleton

Kania Nowa

M

12 (17-5)

06:44:10

32

26

Tomasz Stefański

Welocypedy

Warszawa

M

11

04:11:11

NKL

NKL

Kalina Cichocka

 

Pabianice

K

NKL

 

NKL

NKL

Dorian Paprocki

 

Pabianice

M

NKL

 

TRASA REKREACYJNA

Miejsce open

Miejsce w kat. (K/M)

Imię i nazwisko

Drużyna

Miejscowość

M/K

PK

Czas

1

1

Kamil Lesisz

SOLO

Warszawa

M

10

02:39:36

2

2

Piotr Zarzycki

KTR Bikeorient

Łódź

M

10

02:51:02

3

3

Piotr Izydorczyk

PAJk Orient Team

Bechcice Parcela

M

10

02:52:55

Janusz Kiciński

PAJK Orient Team

Łódź

M

10

02:52:55

5

5

Paweł Żebrowski

ACL Team

Łódź

M

10

03:08:00

6

6

Piotr Beba

 

Otwock

M

10

03:08:32

7

1

Sylwia Bartłomiejczyk

KTR BikeOrient

Łódź

K

10

03:08:50

Wioleta Krauze

SuperWiola

Łódź

K

10

03:08:50

7

Marcin Michalak

KTR BikeOrient

Łódź

M

10

03:08:50

10

8

Tomasz Niewiadomski

Wólczana

Łódź

M

10

03:24:48

Marcin Łuczak

Wólczana

Łódź

M

10

03:24:48

12

10

Arkadiusz Matuszek

 

Pabianice

M

10

03:40:05

Dimitrios Robak

 

Pabianice

M

10

03:40:05

14

2

Ewa Krzemińska

Spinbike

Toruń

K

10

03:45:35

Alina Malanowska

Spinbike

Koronowo

K

10

03:45:35

12

Remigiusz Buszka

Spinbike

Toruń

M

10

03:45:35

Daniel Krzemiński

Spinbike

Toruń

M

10

03:45:35

Łukasz Małkowski

Spinbike

Toruń

M

10

03:45:35

19

3

Anna Rychlik

OrientAkcja

Łódź

K

10

03:58:18

20

4

Renata Smulik

Tandem

ŁÓDŹ

K

10

04:04:05

15

Grzegorz Izydorczyk

Tandem

Zgierz

M

10

04:04:05

22

16

Piotr Nycz

 

Lódź

M

10

04:04:50

Mateusz Nycz

 

Łódź

M

10

04:04:50

24

5

Agata Zimoń

 

Łódź

K

10

04:12:25

18

Marcin Gręda

 

Łódź

M

10

04:12:25

26

19

Krzysztof Siemaszko

Studio Wizualne Siemaszko

Łódź

M

10

04:14:54

27

6

Weronika Szczepaniak

SZCZEPCIO

Skęczniew

K

10

04:21:45

Agnieszka Szczepaniak

SZCZEPCIO

Skęczniew

K

10

04:21:45

20

Tadeusz Szczepaniak

SZCZEPCIO

Skęczniew

M

10

04:21:45

30

21

Jakub Woźniak

Spinbike

Toruń

M

10

04:47:08

31

22

Manuel Błaszkiewicz

Spinbike

Toruń

M

10

04:47:19

32

23

Emil Piotrowicz

Spinbike

Toruń

M

10

04:49:10

33

8

Justyna Sawicka

Spinbike

Działdowo

K

10

04:54:34

34

24

Arkadiusz Kasprzak

0/7 Zgoś Się

Łódź

M

10

04:54:45

Sebastian Kasprzak

0/7 Zgoś Się

Łódź

M

10

04:54:45

Mariusz Kolesiński

0/7 Zgoś Się

Łódź

M

10

04:54:45

Mariusz Zarzycki

0/7 Zgoś Się

Łódź

M

10

04:54:45

38

9

Katarzyna Łęgocka

DOMBER TEAM

Andrespol

K

10

05:01:30

28

Piotr Dąbrowski

DOMBER TEAM

Łódź

M

10

05:01:30

Dariusz Dąbrowski

DOMBER TEAM

Łódź

M

10

05:01:30

Łukasz Dąbrowski

DOMBER TEAM

Łódź

M

10

05:01:30

42

10

Małgorzata Siemaszko

Studio Wizualne Siemaszko

Łódź

K

10

05:03:25

31

Andrzej Siemaszko

Studio Wizualne Siemaszko

Łódź

M

10

05:03:25

44

11

Joanna Lesiak

kerékpár szerelmesei

Łódź

K

10

05:11:00

Małgorzata Piotrowska

kerékpár szerelmesei

Łódź

K

10

05:11:00

32

Łukasz Piotrowski

kerékpár szerelmesei

Łódź

M

10

05:11:00

Michał Stasiak

kerékpár szerelmesei

Łódź

M

10

05:11:00

Maciej Kwaszewski

kerékpár szerelmesei

Łódź

M

10

05:11:00

49

13

Karolina Urbanik

Wściekłe Piżmaki

Słowik

K

10

05:17:41

Ewa Urbanik-Redo

Wściekłe Piżmaki

Słowik

K

10

05:17:41

35

Grzegorz Redo

Wściekłe Piżmaki

Słowik

M

10

05:17:41

Janusz Urbanik

Wściekłe Piżmaki

Słowik

M

10

05:17:41

53

15

Anna Borkowska

 

Zgierz

K

9

04:46:28

37

Piotr Borkowski

 

Zgierz

M

9

04:46:28

55

38

Jacek Kozieł

RS Łódź

Łódź

M

9

05:05:12

56

39

Michał Skórka

 

Łódź

M

9

05:24:28

57

40

Krzysztof Załuska

 

Łódź

M

8

04:21:27

58

41

Jarosław Jaros

samotny wilk

Głowno

M

8

05:01:50

59

16

Katarzyna Wróblewska

 

Łódź

K

8

05:19:15

60

42

Piotr Krystek

HexBin

Łódź

M

8

05:26:58

61

43

Artur Kwiatkowski

KTR Bikeorient

Radomsko

M

8 (10-2)

05:35:08

62

44

Piotr Knysak

 

Łódź

M

7

05:17:47

63

45

Rafał Piasecki

 

Łódź

M

7

05:19:10

64

46

Tomasz Sadowski

 

Łódź

M

7

05:19:13

65

47

Tomasz Rogoziński

 

Łódź

M

7

05:19:31

66

17

Julia Zajdel

Family Riders

Pabianice

K

6

04:50:28

48

Marcin Zajdel

Family Riders

Pabianice

M

6

04:50:28

68

49

Bartosz Wdowiak

Rodzina Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi

Łódź

M

5

03:17:00

Piotr Wdowiak

Rodzina Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi

Łódź

M

5

03:17:00

Robert Wdowiak

Rodzina Grupa Rowerowa z Miasta Łodzi

Łódź

M

5

03:17:00

71

18

Aleksandra Walczak

 

Łódź

K

5

03:49:06

52

Zbigniew Walczak

 

Łódź

M

5

03:49:06

73

19

Emilia Drozdek

Ktoś musi być ostatni:)

Łódź

K

5 (9-4)

05:44:35

Karolina Osińska

Ktoś musi być ostatni:)

Łódź

K

5 (9-4)

05:44:35

75

21

Anna Kropidłowska

 

Łódź

K

2

04:33:51

53

Przemysław Ławniczak

 

Łódź

M

2

04:33:51

Tymon Ławniczak

 

Łódź

M

2

04:33:51

Olaf Ławniczak

 

Łódź

M

2

04:33:51

TRASA PIESZA (nieformalna)

Miejsce open

Miejsce w kat. (K/M)

Imię i nazwisko

Drużyna

Miejscowość

M/K

PK

Czas

1

1

Ania Drożdżyńska

KB Powstaniec Dobra

Stryków

K

-1 (6-7)

05:53:40

1

Krzysztof Drożdżyński

KB Powstaniec Dobra

Stryków

M

-1 (6-7)

05:53:40

 

Brak komentarzy :

Publikowanie komentarza