niedziela, 20 września 2015

Wstępne wyniki rajdu w Głownie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i bardzo pozytywną atmosferę na rajdzie. W 4 edycji OrientAkcji na obu trasach wystartowało łącznie 114 uczestników. Wprawdzie na oficjalne podsumowania rajdu przyjdzie jeszcze czas, ale już teraz chcielibyśmy podziękować miastu Głowno za udostępnienie wspaniałej bazy na rajd wraz z infrastrukturą oraz bardzo aktywne wsparcie naszej inicjatywy. 

W oddzielnym poście publikujemy wstępne wyniki rajdu: KLIK!
Na ewentualne reklamacje czekamy do dnia 27 września. Podobnie jak podczas wszystkich poprzednich edycji przyjęliśmy zasadę, aby w przypadku miejsc ex aequo na pierwszych dwóch miejscach wszystkie medalowe miejsca w kategoriach były obsadzone (tutaj ta reguła miała zastosowanie w klasyfikacji kobiet na trasie Rekreacyjnej). Na dalszych miejscach klasyfikacja była prowadzona w tradycyjny sposób. 

Mimo że rywalizacja na trasie rajdu była niezwykle zacięta, to uczestnicy nie zapominali o zasadach fair play. Jeden z uczestników, który niefortunnie zaliczył lot przez kierownicę gdzieś w Lesie Stanisławowskim, po powrocie na metę zgłosił do specjalnej nagrody fair play dwóch uczestników, którzy pomogli mu dojść do siebie po tej wywrotce. Niestety okazało się że nie ma ich już bazie rajdu i nie możemy ich wyróżnić podczas zakończenia, więc niniejszym na łamach niniejszego posta chcielibyśmy podziękować Dimitriosowi Robakowi i Arkadiuszowi Matuszkowi za pomoc okazaną na trasie konkurentowi w czarnym stroju. Przy okazji dziękujemy również ekipie PAJK Orient Team (Piotrowi Izydorczykowi i Januszowi Kicińskiemu), która znalazła i przywiozła na metę zagubione karty startowe dwóch zawodników, którymi okazali się właśnie Dimitrios i Arkadiusz. Jak widać, dobre uczynki popłacają (niezależnie od rozłożenia w czasie, bo w sumie trudno stwierdzić, czy zgubienie kart nastąpiło przed czy po udzielaniu pierwszej pomocy).  Mieliśmy też inne zgłoszenie do nagrody fair play za "podzielenie się posiłkiem z potrzebującym zawodnikiem" - więc w imieniu potrzebującego zawodnika również dziękujemy. 

Dostaliśmy także zgłoszenia o dwóch zgubach na trasie. W okolicach PK1 został zgubiony licznik bezprzewodowy, natomiast gdzieś na przelocie między PK9 i PK17 kompas. Jeżeli ktoś znalazł któryś z tych przedmiotów to prosimy o kontakt.

Zachęcamy do przesyłania nam swoich uwag na temat rajdu. Czekamy również na linki do Waszych relacji, zdjęć, śladów przejazdu (w komentarzach do posta lub na nasz adres mailowy orientakcja@o2.pl). Podobnie jak po poprzedniej edycji, planujemy opublikować ślady przejazdów w ujęciu dynamicznym (korzystając z serwisu 3drerun), zachęcamy zatem do przesyłania nam również plików gpx ze śladami gps przebytej trasy. 

Mamy już pierwszą galerię zdjęć, opublikowaną na profilu facebookowym Miasta Głowno . Zapraszamy do oglądania. Wkrótce opublikujemy kolejne galerie.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz