czwartek, 7 sierpnia 2014

20 września II edycja OrientAkcji!

Miło nam poinformować że 20 września 2014 odbędzie się II edycja rajdu OrientAkcja. Tym razem uczestnicy będą szukać punktów kontrolnych rozmieszczonych w malowniczych okolicach Ldzania i doliny rzeki Grabi.
Ldzań położony jest wśród lasów, około 30 km na południowy-wschód od Łodzi, 6km na południe od skrzyżowania DK14 w Dobroniu. 
 Baza rajdu będzie znajdować się w gościnnych progach baru przy Osadzie Dwa Młyny, znajdującego się w Ldzaniu-Talarze przy jednym z zabytkowych drewnianych młynów
 

Uaktualniliśmy zakładki Regulamin oraz Informacje ogólne, wraz ze wstępnym harmonogramem rajdu. Ponieważ przez Dobroń (6km od Ldzania) przebiega linia kolejowa Łódź-Sieradz z częstymi połączeniami ze stacją Łódź Kaliska, przygotowując harmonogram rajdu staraliśmy się uwzględnić opcję dojazdu pociągiem przez uczestników. 
Trasa rajdu w zdecydowanej większości jest już przygotowana, pozostały nam do zrobienia jedynie kosmetyczne zmiany polegające na dodaniu jednego czy dwóch punktów. Wkrótce uruchomimy formularz zgłoszeniowy. 
Zapraszamy do Ldzania.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz