czwartek, 8 lipca 2021

Noclegi w bazie i ostatni dzwonek na niższe wpisowe

 Tak jak pisaliśmy już w regulaminie, w związku z ograniczoną liczbą miejsc w bazie rajdu (w warunkach turystycznych tzn. z własnym śpiworem i karimatą) osoby zainteresowane prosimy o kontakt. 

Dodatkowo informujemy, że w związku z innym wydarzeniem w GOK Osjaków w piątek nocleg  dla ograniczonej liczby osób możliwy będzie dopiero od godziny 22:30 (wcześniej sala będzie zajęta). Prosimy o uwzględnienie powyższego w planach przyjazdu do bazy. Alternatywnie można zaplanować nocleg pod namiotem przy bazie lub pod przylegającą do bazy wiatą (oczywiście również z własnym śpiworem i karimatą). Jeśli temperatury będą wysokie, taka forma noclegu znajdzie zapewne wielu zwolenników. Niezależnie od wybranej formy noclegu, w bazie będzie dostęp do sanitariatów i prysznica.

Aktualizacja 9.07.2021: obecnie miejsca noclegowe w sali dostępne są tylko z soboty na niedzielę (nie dotyczy to osób, które dostały od nas informację zwrotną o rezerwacji miejsca w sali z piątku na sobotę). Opcja noclegu od piątku w namiotach, kamperach itd. nadal są oczywiście dostępne.

Przypominamy jednocześnie, że jutro upływa termin niższego wpisowego na rajd - zachęcamy zatem do zapisów i wpłat.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz