środa, 29 sierpnia 2018

Zdjęcia, koszulki, trasy i puchar

Ukończyliśmy budowanie tras, na trasie Giga będzie do odnalezienia 25 punktów kontrolnych, natomiast na trasie Mega 13 punktów. Debiutującym przypominamy, że można zaliczyć tylko część punktów, ponieważ do sklasyfikowania wystarczy zaliczenie 1 punktu (ale oczywiście odbije się to na zajętym miejscu). Zgodnie z powyższym uaktualniliśmy Regulamin oraz Informacje ogólne / program.
Wszystkim zainteresowanym limitowanymi koszulkami rajdowymi przypominamy, iż można je zamawiać tylko do końca bieżącego tygodnia tj. 2 września włącznie - po tym terminie składamy zamówienie u wykonawcy. Szczegóły na podstronie poświęcone koszulkom.

Prezentujemy również galerię zdjęć z rekonesansów trasy:
KLIK!
Jak widać na zdjęciu obok, w niektórych miejscach drogi są tak oznakowane, że chyba mało co Was zaskoczy (a już na pewno nie będzie to poprzeczny garb na drodze).
Ranking Pucharu Bike Orient po lipcowym rajdzie IT Orient  został zaktualizowany i przedstawia się następująco: 
Zostały jeszcze dwie szanse na zwiększenie dorobku punktowego w rankingu - 15 września na OrientAkcji oraz 29 września w okolicach Nowego Targu na II edycji Rajdu Waligóry, o którym wkrótce napiszemy nieco więcej.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz