poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Rajdowe koszulki plus propozycje na koniec sierpnia

Miło nam poinformować, iż jest możliwość zamówienia limitowanych rajdowych koszulek z logo naszego rajdu, do odbioru w bazie rajdu 15 września. Będą to koszulki techniczne w kolorze szarym, zarówno w opcji damskiej jak i męskiej, z nadrukiem naszego logo z przodu, koszt koszulki jaki udało nam się wynegocjować to 40zł. Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi koszulek, sposobem zamawiania itd. na odpowiedniej podstronie.

Budowanie trasy trwa w najlepsze, wkrótce podzielimy się zdjęciami z rekonesansu, natomiast już teraz chcielibyśmy zaprosić na dwie imprezy, którymi warto wypełnić ostatni weekend sierpnia (i to być może nawet w całości).
W sobotę, 25 sierpnia warto wybrać się na Śląsk, a konkretnie do Sośnicowic, aby wziąć udział w letniej edycji rajdu Korno. Organizatorzy proponują dwie trasy rowerowe - krótszą, o długości 50 km oraz dłuższą, z limitem czasowym 10 godzin, rozgrywaną w formule rogainingu (która w skrócie polega na tym, że punktów jest na tyle dużo, że z założenia nikt nie jest w stanie zaliczyć kompletu, a dodatkowo posiadają one różne wagi punktowe, co zwiększa znaczenie odpowiedniego planowania i właściwej strategii na trasie). Budowniczym trasy długiej jest znany chociażby z wiosennego Liszkora Grzegorz, więc na pewno można spodziewać się ciekawych i niebanalnie rozmieszczonych punktów. 
Oprócz tras rowerowych organizatorzy proponują dwie trasy piesze (15km oraz ośmiogodzinną). Dalsze szczegóły oraz zapisy na stronie Rajdu Korno.

Dzień później, w niedzielę 26 sierpnia po rocznej hibernacji wraca Rajd KROWA. Tym razem zawita on nieco dalej, gdyż miejscem zmagań z terenem, kompasem i mapą będzie dolina Pilicy już po stronie województwa mazowieckiego - bazą rajdu będzie boisko w Ulaskach Stamirowskich. Startować można na rowerze, pieszo lub konno - wydaje nam się, że z każdej z tych trzech perspektyw dolina Pilicy będzie przedstawiać się ciekawie. W okolicy oprócz nadrzecznych krajobrazów czeka najmniejsze miasto w Polsce, najdłuższy drewniany most w Polsce oraz zapewne kilka kolejnych, nieznanych jeszcze nam ciekawostek, wyszukanych przez Bartka - organizatora i budowniczego tras. Dalsze szczegóły na profilu rajdu na FB, zainteresowanych udziałem prosimy o szybkie działanie, bo oficjalny termin zgłoszeń upływa już 20 sierpnia.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz