środa, 30 marca 2016

Wiosenne rajdy

Prace nad trasą ruszyły pełną parą. Według wstępnych założeń do zaliczenia będzie około 10-11 punktów kontrolnych na trasie Mega i około 21 na trasie Giga, odpowiednio 50 i 100 km w optymalnych wariantach. W zakładce Informacje ogólne opublikowaliśmy godzinowy program rajdu. 
Sezon rajdów na orientację ruszył na dobre, w związku z czym chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka imprez, które odbędą się już w kwietniu.
23 kwietnia zapraszamy do Strawczyna na pierwszą z tegorocznych edycji rajdu Bike Orient. Będzie to pierwszy w historii rajd z cyklu Bike Orient rozgrywany w województwie świętokrzyskim, można więc spodziewać się jak zawsze ciekawej, a dodatkowo pagórkowatej i zapewne bardzo widokowej trasy. Przypominamy, iż w bieżącym sezonie dołączyliśmy do Pucharu Bike Orient, tym bardziej więc zachęcamy do startu w kwietniowym rajdzie w Strawczynie.
W kwietniu w szeroko rozumianej centralnej Polsce (tudzież Polsce umiarkowanie odległej od tej centralnej) odbędzie się kilka innych imprez na orientację na które chcielibyśmy zwrócić uwagę. Już 2.04 odbędą się 2 rajdy: Wiosenne 360 pod Warszawą oraz Nadwiślański Maraton na Orientację nad Jeziorem Goczałkowickim. Tydzień później, 9.04, w Miłosławiu (woj. wielkopolskie) odbędzie się rajd Wertepy,  w tym roku także z trasą rowerową TR80.  W kolejną sobotę, 16.04, będzie natomiast okazja do sprawdzenia swoich zdolności nawigacyjnych na Jurze, startując we wiosennym Korno

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz