poniedziałek, 11 maja 2015

Wstępne wyniki rajdu

Dziękujemy za nadspodziewanie liczne przybycie do Ośrodka Nad Stawem, w rajdzie uczestniczyło aż 174 zawodników, z czego 62 osoby zdecydowały się odnaleźć 11 lub więcej punktów kontrolnych i być sklasyfikowanym na trasie Mega, a ponad 100 osób wystartowało na trasie rekreacyjnej. Gratulujemy wszystkim startującym.
W oddzielnym poście publikujemy wstępne wyniki rajdu: KLIK!
Na ewentualne reklamacje czekamy do dnia 18 maja włącznie. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, przyjęliśmy zasadę, aby w przypadku miejsc ex aequo na pierwszych dwóch miejscach wszystkie medalowe miejsca w kategoriach były obsadzone (tutaj ta reguła miała zastosowanie w klasyfikacji mężczyzn na trasie Rekreacyjnej). Na dalszych miejscach klasyfikacja była prowadzona w tradycyjny sposób.
Zachęcamy do przesyłania nam swoich uwag na temat rajdu. Czekamy również na linki do Waszych relacji, zdjęć oraz śladów gps przebytej trasy (w komentarzach do posta lub na nasz adres mailowy orientakcja@o2.pl.
W najbliższym czasie opublikujemy galerie zdjęć oraz podsumowanie rajdu. A póki co na dobry początek relacja TV Konstantynów: Relacja TV Konstantynów.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz