poniedziałek, 8 września 2014

Weekend nad Jeziorem Sulejowskim - zaproszenie na Bike Orient

Na tydzień przed rajdem OrientAkcja, w najbliższy weekend 13-14 września warto wybrać się do Sulejowa. Piotr Banaszkiewicz, jeden ze zwycięzców I edycji OrientAkcji, wraz z KTR BikeOrient organizuje bowiem 2 imprezy, które zdecydowanie warto umieścić w swoim kalendarzu.
W sobotę 13 września odbędzie się Maraton Wokół Jeziora Sulejowskiego , do wyboru są 2 trasy piesze (10 lub 50 km) oraz rowerowa 50km.
Natomiast w niedzielę 14 września, zapraszamy na kolejną edycję rajdu na orientację Bike Orient. Dla uczestników przygotowano trasy Rekreacyjną, Mega i Giga, szczegóły dotyczące tras na stronie rajdu . Warto podkreślić, iż trasa Rekreacyjna została specjalnie zaprojektowana z myślą o rowerzystach rozpoczynających dopiero swoją przygodę z rajdami na orientację, a także rodzicach z dziećmi, udział można potraktować jako nieco bardziej urozmaiconą niedzielną wycieczkę. Więcej o trasie rekreacyjnej Bike Orient.
Rajd Bike Orient wraca tym samym do swoich korzeni, dwie pierwsze edycje w w 2007 i 2008 roku odbywały się również w okolicach Zalewu Sulejowskiego.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz