poniedziałek, 31 lipca 2017

OrientAkcja na wyspie

Po wiosennej OrientAkcji z bazą w położonej na wschód od Łodzi Batorówce dla równowagi  na jesienną edycję zapraszamy na tereny położone na południowy-zachód od Łodzi. Miło nam poinformować, że dzięki uprzejmości gospodarzy jesienna edycja OrientAkcji odbędzie się 23 września w Młodawinie Górnym (gmina Zapolice) w Ośrodku Rekreacyjnym "Na Wyspie".
Obiekt położony jest kilka kilometrów na południe od Zduńskiej Woli i trasy S8, a od drugiej strony przylega do niego dolina dolnej Grabi oraz nieco dalej Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki. Wbrew nazwie, z bazy rajdu da radę wyjechać suchym kołem, natomiast już na trasie miłośnicy brodów pewnie będą w stanie znaleźć jakiś zadawalający ich preferencje wariant, podobnie jak rowerzyści preferujący kładki i mosty. Teren wydaje się nam malowniczy i mało zurbanizowany, więc tym samym atrakcyjny jako miejsce zmagań z kompasem, rowerem i mapą.
Podobnie jak podczas poprzednich edycji przygotowujemy dla uczestników dwie trasy: Mega (ok. 50 km w optymalnym wariancie) i Giga (ok. 100km) w limicie czasu 8 godzin, obie trasy będą zaliczane do cyklu Pucharu Bike Orient.
W zakładkach Regulamin oraz Informacje ogólne / program rajdu zaktualizowaliśmy informacje, a pod koniec I połowy sierpnia planujemy uruchomić formularz zgłoszeniowy.
Zapraszamy zatem 23 września do Ośrodka Rekreacyjnego "Na Wyspie"!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz