wtorek, 27 września 2022

Kilka słów o trasach i terminach

 Pora przybliżyć trasy, na których już za półtora tygodnia będzie miała miejsce rywalizacja. 

TRASA GIGA - do odnalezienia będzie 27 punktów kontrolnych, w optymalnym wariancie aby zaliczyć wszystkie punkty trzeba będzie przejechać nieco ponad 125km.

TRASA MEGA - do odnalezienia będzie 14 punktów kontrolnych (wybranych spośród wszystkich 27), w optymalnym wariancie aby zaliczyć wszystkie punkty trzeba będzie przejechać około 60km

TRASA RODZINNA - do odnalezienia będzie 12 punktów kontrolnych, oznaczonych na oddzielnej dla tej trasy mapie; 4 z nich będą to punkty z tras głównych z perforatorami, pozostałych 8 będzie punktami opisowymi, gdzie potwierdzeniem pobytu na punkcie będzie udzielenie odpowiedzi na pytanie (np. spisz kod z tablicy) - uczestnikom trasy Rodzinnej zalecamy wzięcie ze sobą długopisów aby mieć czym nanosić odpowiedzi na kartę startowąW optymalnym wariancie aby zaliczyć wszystkie punkty trzeba będzie przejechać około 33km.

Na wszystkich trasach można zaliczyć tylko część punktów kontrolnych skracając przejechany dystans, pamiętając oczywiście o tym, że w klasyfikacji liczy się najpierw ilość potwierdzonych punktów kontrolnych, a następnie czas.

Jednocześnie przypominamy, że tylko do najbliższego piątku obowiązuje najniższe wpisowe, od poniedziałku będzie już nieco drożej (liczy się data wpływu przelewu na konto).Brak komentarzy :

Prześlij komentarz