wtorek, 17 sierpnia 2021

Rawskie pagórki czekają

Miło nam poinformować, że dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka wrześniowa OrientAkcja zawita ponownie do Rawy.

Na uczestników czekać zatem będzie dość urozmaicony i różnorodny (oczywiście jak na stanardy pogranicza Ziemi Łódzkiej i Mazowsza) teren, nie powinno więc zabraknąć ładnych widoków, ciekawych miejsc i krótkich, ale czasami dość zaskakujących podjazdów i zjazdów.
Przygotowujemy tradycyjnie dwie trasy - Mega i Giga, o długościach odpowiednio 60 i 120 km. W najbliższym czasie uruchomimy formularz zgłoszeniowy, w międzyczasie proponujemy zapoznać się ze zaktualizowanym Regulaminem oraz programem rajdu

Ranking Pucharu Bike Orient został zaktualizowany o wyniki lipcowego IT Orientu:
Przypominamy, że na trasie Giga oraz Mega liczą się 3 najlepsze wyniki każdego uczestnika. Ponieważ na trasie Rajdu Waligóry planowana jest jedynie trasa Mega, to wrześniowa OrientAkcja będzie ostatnią szansą dla uczestników tras Giga na poprawienie swojego dorobku punktowego w pucharze. Dla ułatwienia, w kolumnach J wyników Giga odpowiednimi kolorami zaznaczyliśmy uczestników mających szanse na poszczególne medalowe lokaty w końcowym rankingu. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz