poniedziałek, 13 lipca 2020

Punkty, oświadczenia i kilka zdjęć

Do rajdu pozostał niecały tydzień, niezdecydowanych zapraszamy do zapisów, formularz będzie czynny do środy 15 lipca do godziny 22:00. 
Zaktualizowaliśmy regulamin rajdu w części dotyczącej liczby punktów na poszczególnych trasach. Na trasie Giga do odnalezienia będzie 25 punktów kontrolnych, na trasie Mega maksymalna liczba punktów do potwierdzenia to 14 (wybranych przez uczestnika spośród wszystkich 25). Biuro zawodów dla uczestników trasy Giga czynne będzie od godziny 8:30, zawodnicy z trasy Mega będą obsługiwani od 9:40 (po starcie trasy Giga). 
Przypominamy o konieczności wypełnienia wydrukowanych oświadczeń o starcie w rajdzie (link do pobrania dokumentu znajduje się w Regulaminie) i odesłania do nas skanu/zdjęcia wypełnionego oświadczenia - z powodu sytuacji epidemiologicznej chcemy uniknąć niepotrzebnego tłoku podczas podpisywania oświadczeń na starcie.  Z tego samego powodu karty startowe opatrzone będą przez nas numerami uczestników i nie będzie konieczności ich podpisywania ich imieniem i nazwiskiem w bazie. Ponadto rezygnujemy w tej edycji z numerów startowych do umieszczenia na rowerach.
W najbliższą środę opublikujemy komunikat startowy, a w międzyczasie zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z rekonesansu trasy

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz