piątek, 19 czerwca 2020

Zapraszamy do Łobudzic 18 lipca!

Przekładając wczesną wiosną termin rajdu na 18 lipca nie do końca wierzyliśmy, że zorganizowanie zawodów w tym terminie będzie możliwe. Jednak według obecnie obowiązujących przepisów epidemiologicznych wydaje się, że impreza będzie mogła dojść do skutku, oczywiście przy zachowaniu dodatkowych obostrzeń (limit 150 uczestników, oddzielna godzina startu dla trasy Mega i Giga, zachowanie dystansu podczas odprawy startowej i zakrywanie podczas niej twarzy buffem/maseczką itd), o których napiszemy w regulaminie, który powinien pojawić się na stronie w ciągu kilku dni. 
Tym samym chcielibyśmy serdecznie zaprosić 18 lipca do Ośrodka Konferencyjno-Szkoleniowego "Przy Patykach", gdzie gościliśmy wiosną ubiegłego roku. Podobnie jak wówczas, baza będzie mieścić w południowej części tego ośrodka, na terenie przyległym do restauracji "Smażalnia Przy Patykach". Tereny wokół są na tyle atrakcyjne, że na pewno uda się Was czymś zaskoczyć. 
Zapraszamy zatem do Łobudzic!

Wkrótce pojawi się zaktualizowany regulamin i otworzymy formularz zgłoszeniowy. Opublikujemy też druk oświadczenia o starcie na własną odpowiedzialność (rozszerzony tym razem o treść związaną z COVID), które uczestnik po podpisaniu będzie musiał odesłać drogą elektroniczną (w formie skanu lub zdjęcia) - nie będzie możliwości podpisania oświadczenia na miejscu.
Limit 150 uczestników będzie liczony według kolejności wpłat (a nie zgłoszeń). Jeśli w międzyczasie dopuszczalna ilość osób na zgromadzeniach ulegnie zmianie, to oczywiście uwzględnimy to w limicie uczestników na rajdzie. Jeśli ilość ta po ewentualnych zmianach przepisów będzie uniemożliwiała zorganizowanie rajdu, to niestety rajd zostanie odwołany, a wpisowe zwrócone na konto. 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz