wtorek, 21 stycznia 2020

OrientAkcja 2020

Ani się spostrzegliśmy, a trwa już trzecia dekada pierwszego miesiąca lat dwudziestych, najwyższy zatem czas aby przybliżyć nasze rajdowe plany w 2020 roku. Trzymamy się dobrych i sprawdzonych terminów, zostając przy maju i wrześniu, a dni, na które planujemy tegoroczne rajdy to 16 maja i 26 września 3 października (zmieniono 2.04).
Tak jak w ubiegłym sezonie, OrientAkcja jest jednym z maratonów na orientację rozgrywanych w ramach Pucharu Polski w Maratonach na Orientację (klikając w link można zapoznać się z kompletną imprez z całej Polski zaliczanych do pucharu, a tym samym zaplanować sobie udział w innych ciekawych rajdach).
Oczywiście kontynujemy również przygodę z Pucharem Bike Orient, który startuje 27 czerwca (Bike Orient  w Miedzierzy, gmina Smyków, podczas którego zostaną wręczone nagrody dla czołowych zawodników ubiegłorocznej edycji pucharu).

5 komentarzy :

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pan Kurt chyba chce też wziąc udział w zawodach ale monożenia bitcoinów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak, ale regulamin póki co nie przewiduje wpisowego w crypto :) Chyba że może IT Orient chciałby skorzystać z oferty pana Kurta? ;)

   Usuń
 3. Czy wiadomo gdzie odbędzie się wiosenna OrientAkcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj opublikowalismy info na facebooku, dzisiaj opublikujemy posta na stronie. Podobnie jak w 2018 ciągnie nas nad Wartę, ale tym razem nieco bardziej na południe, bo do Osjakowa

   Usuń