poniedziałek, 23 września 2019

Puchar Bike Orient przed finałowym rajdem cyklu

OrientAkcja w Rawie Mazowieckiej już w najbliższą sobotę, zgłoszenia przez formularz przyjmujemy do najbliższej środy, wtedy też planujemy opublikować komunikat startowy. Najwyższy więc czas opublikować ranking Pucharu Bike Orient po pięciu z sześciu tegorocznych rajdów:
Puchar Bike Orient 2019
Dla ułatwienia w kolumnie L odpowiednimi kolorami (żółty=złoty, szary=srebrny, brązowy=brązowy) oznaczyliśmy uczestników, którzy mają szanse na poszczególne medalowe lokaty w końcowym rankingu.
U kobiet w kategorii Giga o tytuł zdobywczyni Pucharu Bike Orient walczą Ewa Adamczyk oraz Angelika Nieduziak, z tym że Ewa musi zdobyć 100 pkt aby zrównać się punktami z Angeliką i tym samym prześcignąć ją w rankingu (w takim przypadku zadecyduje większa ilość zdobytych PK w rajdach, na których startowały obie panie). W przypadku jeśli Ewa nie wygra rajdu w Rawie, tytuł przypadnie Angelice. Na trzecie miejsce na podium szanse mają Weronika Szczepaniak, Ewa Urbanik-Redo oraz Ania Kwitowska.
Wśród panów w klasyfikacji Giga wygraną zapewnił sobie Krystian Jakubek. O srebro walczą Radek Walentowski (któremu do drugiego miejsca w rankingu wystarczy zajęcie co najmniej czwartego miejsca w Rawie) i Jarek Wieczorek, który musiałby zająć w sobotę miejsce w pierwszej trójce przy jednoczesnym miejscu niższym niż 4. Radka. Ponadto teoretyczne szanse na brąz ma jeszcze czterech zawodników: Jarek Adamczyk, Rafał Madej, Artur Zawadzki i Łukasz Senderek.
Na trasach Mega wśród pań o złoto mogą zawalczyć Agata Pęciak oraz Lidka Hajduk Na srebro ma szanse kolejnych pięć zawodniczek: Agnieszka Kopeć, Beata Pospiszył, Anna Kępińska oraz Magdalena Cieszkowska-Kuchta.
W kategorii Mega u panów niewiadomych jakby mniej. Bartłomiej Gonciarz zapewnił już sobie zwycięstwo w pucharze. Na walkę o srebro i brąz mają  szanse Rafał Helbik, Cezary Maj oraz Marcin Stachura.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz