środa, 18 lipca 2018

IT Orient nad jeziorami

Koniec lipca tak jak w ubiegłym roku to termin kolejnej edycji rajdu IT Orient. Tym razem 28 lipca organizatorzy zabiorą nas na Pojezierze Gostynińsko-Włocławskie, a dokładniej do Gorenia Dużego. Bazą rajdu będzie tamtejsza Zielona Szkoła, a na startujących już czekają okoliczne lasy i jeziora, których potencjał na ciekawe rozstawienie punktów kontrolnych jest aż nadto obfity, a to wszystko tylko około 100km od Łodzi. 
Tak jak rok temu do wyboru będziemy mieć aż 4 trasy:
  • Rowerową Giga (ok. 100km)
  • Rowerową Mega (ok. 50km)
  • Pieszą (ok. 25km)
  • Rekreacyjną (ok. 25km pieszo lub na rowerze)
Start w IT Orient będzie kolejną szansą na zdobycie punktów do Pucharu Bike Orient - ranking po trzech z sześciu tegorocznych rajdach przestawia się następująco:
Przypominamy, że do końcowej klasyfikacji liczą się 4 najlepsze starty (z maksymalnie 6).
Nowością jest natomiast to, że rajd IT Orient będzie w tym roku wliczany nie tylko do punktacji Pucharu Bike Orient, ale i do Pucharu Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację (jako Aspirant - trasa Giga). Niezmiennym pozostaje charytatywny charakter rajdu - wszystkie środki z wpisowego zostaną przekazane na Fundację Słonie na Balkonie na rzecz dzieci. 
Na liście startowej już ponad 100 osób, zachęcamy więc do zapoznania sie z dalszymi szczegółami na stronie rajdu IT Orient i do zapisów.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz