wtorek, 12 grudnia 2017

OrientAkcja 2018

Jak co roku pora ujawnić nasze plany na nadchodzący sezon. W kolejnym, piątym już roku z OrientAkcją planujemy zorganizować tradycyjnie dwa rajdy, które podobnie jak w poprzednich dwóch latach będą wliczane do Pucharu Bike Orient. 
Wstępnie planowane przez nas terminy to:
 • 26 maja 2018
 • 15 września 2018
Póki co zastrzegamy sobie jeszcze możliwość ich zmiany, chociażby ze względu na możliwe przetasowania w kalendarzu Pucharu Polski w Rowerowych Maratonach na Orientację, gdzie ostateczny termin zgłoszeń mija z końcem grudnia, oficjalnie terminy potwierdzimy zatem w styczniu. Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z listą zgłoszeń do Pucharu Polski w Maratonach na Orientację, zaznaczając przy tym, że lista ta obejmuje też  imprezy stricte piesze. Już teraz jednak widać, że w nadchodzącym sezonie, podobnie jak w mijającym, na brak ciekawych propozycji nie będzie można narzekać. 
Przypominamy również, iż dekoracja najlepszych uczestników Pucharu Bike Orient w minionym sezonie 2017 nastąpi podczas pierwszej przyszłorocznej edycji Rajdu Bike Orient, który odbędzie się 28 kwietnia 2018 w miejscowości Władysławów, położonej na Wysoczyźnie Tureckiej.

8 komentarzy :

 1. Pierwszy Bike Orient 28 kwietnia, nie 29.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy znana jest lokalizacja wiosennej edycji rajdu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Lokalizację wiosennego rajdu ogłosimy do końca lutego. Póki co możemy zdradzić, że będzie to województwo łódzkie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy termin wiosennej edycji jest już potwierdzony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zostajemy przy terminach opublikowanych powyżej, tj:
   26 maja
   15 września

   Usuń
  2. Czy już wiadomo gdzie odbędzie się wiosenna edycja rajdu?

   Usuń
  3. Wkrótce opublikujemy pierwsze informacje. Niespodziewanie duże mrozy na początku marca nieco wydłużyły nasz sen zimowy, ale miniony weekend obudził nas na dobre :)

   Usuń