wtorek, 4 lipca 2017

Świętokrzyska JatkaRozpoczął się lipiec, ale nie oznacza to odpoczynku od rajdów. Oprócz IT Orient 29 lipca (o którym wkrótce więcej napiszemy w oddzielnym poście)  jest okazja do ponawigowania z mapą tydzień wcześniej 22 lipca  na terenach południowego Ponidzia na imprezie o nazwie Świętokrzyska Jatka. Impreza ta, wraz z planowaną na październik Jurajską Jatką była dotychczas znana z pieszych maratonów na orientację, w bieżącym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć ofertę o trasy rowerowe 130 km i 50 km.
Oddajmy głos organizatorom (podkreślając jednocześnie, iż wzmiankowany w poście Czarnocin jest położony w województwie świętokrzyskim i powiecie kazimierskim):


Czołem Napieraczki i Napieracze!
Zapraszamy do Czarnocina na nowość w kalendarzu rowerowych imprez na orientację. Mimo debiutu rowerowego, nasze Jatki mają stałe grono sympatyków (za sprawą piechurów), którzy twierdzą, że podobno to fajna impreza. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na atrakcyjną okolicę, fajną atmosferę, wygodną bazę, dobre jedzonko po zawodach i bonusy w postaci piwka domowej roboty oraz własnoręcznie przez orgów wykonanego medalu dla każdego uczestnika! Zapraszamy 22 lipca, baza czynna już od piątku! Zapisy oraz szczegółowe info na
www.swietokrzyskajatka.pl oraz na FB: RobimyJatke.
Do zobaczeniaBrak komentarzy :

Prześlij komentarz