niedziela, 27 listopada 2016

OrientAkcja 2017

Rok 2016 zmierza powoli do końca, pora więc ujawnić nasze plany na przyszły rok. Podobnie jak w bieżącym roku, planujemy zorganizować dwa rajdy, które będą wliczane do klasyfikacji Pucharu Bike Orient. Terminy naszych rajdów ogłosimy oficjalnie w styczniu, natomiast możemy już teraz ujawnić, iż  wstępne daty wiosennej edycji to 6 lub 27 maja 2017, zaś jesienną edycję planujemy zorganizować w tradycyjnym terminie, czyli w którąś z wrześniowych sobót.
Dodano 2.01.2017: W związku z grudniowymi roszadami w kalendarzu imprez na orientację (i przesunięciem ciekawej imprezy organizowanej pod Wrocławiem przez KS Artemis  z 27 na 20 maja) obecny planowany temat wiosennej OrientAkcji to 6 lub 27 maja - w najbliższych tygodniach podamy oficjalnie termin rajdu. Jeśli chodzi o jesienną edycję, to wstępnie przymierzamy się do 16 września (byłaby to więc w zasadzie nie jesienna, a jeszcze letnia edycja).

12 komentarzy :

 1. Jak pięknie było by gdyby odbywał się wiosenna 6 maja :) Bo 27 nie dam rady się pojawić :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest taka szansa (i to całkiem duża). Ten termin ma na pewno dużo plusów. Szale (w sensie nie części garderoby, a dawnego wyposażenia sklepów) nie przechyliły jeszcze się znacząco w żadną ze stron :)

  OdpowiedzUsuń
 3. 6 maja byłby ewidentnie lepszy, bo 27 maja jest już Tropiciel i XII Rajd z Kompasem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli mamy drugi głos na 6 maja. A Tropiciel to już pewny termin? Na stronie nie ma jeszcze informacji, więc pewnie to informacja "z kuluarów" :)

   Usuń
  2. Jest jak zawsze odliczanie do kolejnej edycji i wychodzi 27 maja

   Usuń
  3. Faktycznie. Zweryfikowałem nawet w Excelu :)

   Usuń
 4. Omińcie tylko wrześniowy maraton wokół Zalewu Sulejowskiego - chyba Bike Orient go organizuje. W każdym razie duża impreza rowerowa w regionie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za uwagę. Bez obaw, w ramach pucharu terminy ustalamy wspólnie z ekipą Bike Orientu, więc nie ma ryzyka, że się nałożymy terminami z którąś z ich imprez (nawet tych pozapucharowych).

   Usuń
 5. Jeśli o mnie chodzi, to głosuję za 27.05.
  Mocno zdeterminowani mogą wystartować i w OA, i w Tropicielu! Start tego drugiego, dla rowerzystów, jest po północy z soboty na niedzielę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zwykły weekend, który jest doklejony do długiego weekendu majowego to nie jest dobre rozwiązanie. Najczęściej ludziska wracajo wtedy do domu.
  Swoją drogą ciekawe ile osób startujących na OA była na Kompasie i Tropicielu w tym samym roku... :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak dla mnie 6 maja :)

  OdpowiedzUsuń