czwartek, 6 października 2016

Aktualny ranking Pucharu Bike Orient

Publikujemy ranking Pucharu Bike Orient przed finałowym rajdem tegorocznej edycji.
Przypominamy, ze do końcowej klasyfikacji liczą się trzy najlepsze starty w cyklu, tym samym do ostatniego startu można znacznie poprawić swoją lokatę. Jedynym uczestnikiem, który już nie może poprawić swojego wyniku jest Adam Wojciechowski, który wygrywając wszystkie trzy rajdy na których się pojawił zdobył 300 punktów i zapewnił sobie zwycięstwo wśród mężczyzn w Pucharze na trasie Giga. O pozostałe dwa miejsca na podium walczy jeszcze trzech zawodników (Krystian Jakubek, Krzysztof Niedośpiał i Łukasz Mirowski).
Wśród kobiet na trasie Giga Basia Czarny ma trzy punkty przewagi nad Ewą Adamczyk i między tymi zawodniczkami rozegra się walka o złoty medal.  Szanse na brązowy medal mają praktycznie wszystkie sklasyfikowane na Giga uczestniczki.
Na trasie Mega walka o pierwsze miejsce wśród kobiet rozegra się pomiędzy Martą Sokołowską a Magdą Świerczyńską-Bedyk. Na pozostałe miejsca na podium szanse ma jeszcze 12 uczestniczek.
Jeszcze bardziej skomplikowana sytuacja jest u panów, gdzie szanse na złoto ma Piotr Zarzycki, Tomasz Lesiak i Michał Bedyk, więc walka na pewno będzie zacięta. Na medalowe miejsca szanse ma jeszcze 8 innych startujących.
Zachęcamy do analizy wyników i do startu w sobotnim Bike Oriencie. Żółtym kolorem w kolumnie K oznaczyliśmy zawodników mających przynajmniej teoretyczne szanse na medalowe pozycje w rankingu.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz