Zasady przetwarzania danych osobowych

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:
a) Administratorem danych osobowych Uczestnika jest SFSM Bastion z siedzibą w Łodzi (93-126 Łódź ul. Przybyszewskiego 73/75), którego przedstawicielem jest Michał Rychlik.
b) Inspektorem ochrony danych dotyczących Uczestników Rajdu OrientAkcja jest Michał Rychlik (e-mail: orientakcja@o2.pl).
c) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w Rajdzie OrientAkcja
d) Uczestnik posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
e) Dane wszystkich Uczestników w wersji podstawowej (imię, nazwisko, miasto, klub/drużyna, numer startowy, informacja o uiszczeniu opłaty startowej, wynik zawodów) będą publikowane na stronie Rajdu OrientAkcja. Dane Uczestników startujących na trasach zaliczanych do Pucharu Polski w Maratonach Rowerowych na Orientację (trasa Giga) będą udostępniane Organizatorom tych pucharów celem prowadzenia klasyfikacji tych pucharów.
f) Uczestnik ma prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących jego narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz